14.08.2022
Alfred, Maksymilian, Selma, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst
SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Skład Samorządu Uczniowskiego :

przewodniczący: Igor Wielgus kl. 8 B

zastępca I: Franciszek Gębicki kl. 8 A

zastępca II: Alicja Osuch kl. 8 A

opiekunowie : Anna Gemander i Marzena Marek

Samorząd Uczniowski jest inspiratorem i organizatorem życia kulturalnego uczniów szkoły, działalności oświatowej, sportowej oraz rozrywkowej zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami organizacyjnymi w porozumieniu z dyrekcją.
Cele Samorządu Uczniowskiego:
- reprezentuje społeczność uczniowską
- reprezentuje postawy i potrzeby środowiska uczniowskiego
- działa na jego rzecz i w obronie jego praw
- propaguje ideę samorządności oraz wychowanie w demokracji
- dba o dobre imię i honor szkoły oraz wzbogacanie jej tradycji
- podejmuje działania z zakresu wolontariatu
- współpracuje z Radą Pedagogiczną
online: 2 użytkowników, dziś: 41 użytkowników
HelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęHelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Pomagam - Fundacja TVN