Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
Akcje I Programy - Erasmus
Erasmus + "Naukostrada do przyszłości"
W naszej szkole chęć do nauki nie jest jedyną domeną uczniów, ale również nauczycieli. Chcąc podwyższyć swoje kompetencje oraz podnieść jakość pracy postanowiliśmy pierwszy raz przystąpić do programu Erasmus+. Projekt "Naukostrada do przyszłości" był wynikiem analizy potrzeb placówki i jej pracowników.
Dziesięcioro nauczycieli przygotowywało się do wzięcia udziału w mobilności przez prawie pół roku, aby finalnie wyjechać na Maltę w celu podniesienia swoich kompetencji językowych oraz informatycznych.
Wzięliśmy udział w kursie języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, nawiązaliśmy kontakty z nauczycielami z innych europejskich krajów, poznaliśmy różne metody nauczania a także zagłębiliśmy się w dziedzictwo kulturowe Malty.
Wynikiem tych działań jest zwiększenie naszych kompetencji dydaktycznych, nabranie biegłości w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim, większa motywacja do pracy i rozwijania umiejętności językowych swoich oraz uczniów, chęć udziału w kolejnych projektach, czego przykładem jest realizowany w naszej szkole projekt eTwinning; organizacja innowacyjnych imprez na terenie placówki, takich jak np. Dzień Europejski, który wzbudził ogromne zainteresowanie i szczególnie zapadł w pamięci jego uczestnikom i gościom.
Wszystko to było możliwe dzięki Unii Europejskiej, ze środków której był on realizowany. Wartość projektu wyniosła aż 24 230 euro.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
naukostrada
online: 1 użytkownik, dziś: 62 użytkowników
Program dla szkółSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoProgram dla szkółSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne Dziecko
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid