Agnieszka, Amalia, Czech, Czesław, Czcibor, Jagna, Marcelina
Akcje I Programy - WOŚP
banerwosp_2012
PODSUMOWANIE WOŚP :)
Dnia 5 stycznia 2012 zagrał w naszej szkole XX FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Starannie przygotowaliśmy się do tej imprezy. Nasi Rodzice ZNOWU nie zawiedli - DZIĘKUJEMY :) i wraz z dziećmi prygotowali słodkie i pyszne ciasta na kiermasz. Każdy mógł za symboliczną złotówkę kupić sobie kawałek, rozpływającego się w ustach ciasta i zasilić konto WOŚP. Na sali gimnastycznej odbył się Wielki Koncert, podczas którego występowali uczniowie klas I -VI w piosenkach świątecznych. Wśród występujących znaleźli się między innymi : Magda Malcher, Dominika Grzybowska, Nicole Gabryś, Patrycja Kłos, Oliwia Szybowska, Klasy IV b, I a oraz inni. Przerywnikiem koncertu była licytacja darów przeznaczonych na aukcję przez naszych uczniów i nauczycieli. Podczas całej akcji, zbiórki do puszek, kiermaszu ciast oraz licytacji ZEBRALIŚMY 1776 zł, czyli aż o 331 zł więcej aniżeli w zeszłym roku !!!
Serce się raduje!!! Dziękujemy :) !
rok: 2012
XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!
logo_wosp W naszej szkole jak co roku odbędzie się Finał WOŚP. W tym roku 5.01.2012 (czwartek) odbędzie się 20 już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda klasa proszona jest o przygotowanie ciasta lub ciasteczek na akcję słodyczy. Słodycze te będą sprzedawane za syboliczną złotówkę na przerwach, a cały dochód z akcji zasili skarbonki WOŚP. W tym roku "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą." Na 2 i 3 lekcji (w czwartek) odbędzie się KONCERT, AUKCJA i LICYTACJA prac i darów przekazanych na WOŚP w naszej szkole. Prace plastyczne, wierszyki zgodne z ideą akcji, wykonane różnymi technikami, maskotki, drobnostki dla innych przeznaczone na aukcję i licytację prekazujemy pani Agacie Wrońskiej i pani Patrycji Przybył.
Prosimy by na czwartek 5.01.2012 każdy ubrał się na czerwono lub z czerwonym akcentem i przyniósł pieniążki na licytację prac i darów oraz słodkości.
LICZYMY NA WAS !!! SIEMA !!!!
19 FINAŁ WOŚP W Naszej Szkole
W piątek 07.01.2011 r. w naszej szkole odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w całej Polsce zagra w najbliższą niedzielę 09.01. Nasi uczniowie, ich rodzice i pracujący w szkole nauczyciele bardzo czynnie zaangażowali się w udział w akcji. Podczas finału uczniowie wzięli udział w koncercie przygotowanym przez uczniów klas III - VI. Podczas koncertu uczniowie przedstawiali swoje wiersze oraz umiejętności muzyczne i taneczne. W drugiej części finału odbyła się licytacja prac dzieci oraz upominków i gadżetów ofiarowanych przez nauczycieli i uczniów. Do najciekawszych zlicytowanych na aukcji rzeczy należały: kalendarz Górnika Zabrza, drewniany Anioł, puzzle, skarbonka w kszałcie angielskiego autobusu oraz puchar wraz z medalem i kapeluszem góralskim, będące trofeum w zawodach narciarskich. Każdy z uczniów miał także okazję poczęstować sie przepysznymi ciastami upieczonymi przez naszych rodziców, zaś przysłowiowa złotówka za ich zakup również zasiliła WOŚP.
Jak co roku nad przebiegiem finału WOŚP w naszej placówce czuwały panie Agata Wrońska i Patrycja Przybył.
WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
wosp_ludki W piątek 07.01.2011 roku po raz 19 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. My też przyłączymy się do akcji zbierania pieniędzy na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W ramach zbiórki odbędzie się min.:
  • kiermasz słodyczy
  • aukcja prac uczniów i darów od nauczycieli
Prosimy wszystkich o włączenie się w zbiórkę i aktywny udział. SIEMA :-)
rok: 2010
Licytacja Prac "Dar Serca" Na Rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 2010
Kochani, zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy prace, które nie zdążyliśmy przedstawić na licytacji, a tak jak poprzednie warte są, by wylicytować je, bądź zakupić. CEL JEST SZCZYTNY :) Pieniążki , które zostaną zebrane przekażemy na konto WOŚP. Osoby, które pragną włączyć się do akcji i wybierając pracę zapłacić za nią oferowaną kwotę, proszone są, o zgłoszenie się u pani Agaty Wrońskiej lub Katarzyny Skrzyńskiej. Należy zadeklarować swoją kwotę i wpłacić pieniążki. Licytacja prac trwać będzie od 11.01.2010 do 15.01.2010. PRZYŁĄCZCIE SIĘ :)
fotofoto
Gala Podziękowań WOŚP
W piątek 5 marca nasza szkoła uczestniczyła w gali rozdania podziękowań za udział i hojność w tegorocznym XVIII już Finale WOŚP. Placówki i instytucje, które zebrały najwięcej środków na dzieci z chorobami onkologicznymi spotkały sie w kinie Roma aby zaprezentować sprawozdania ze styczniowych działań. Nasza szkoła reprezentowana przez liczne grono uczniów z klas 3C, 5C, 6A i 6C wystąpiła z krótkim programem artystycznym, który spotkał się z dużym aplauzem publiczności. Członkowie Samorządu Uczniowskiego odebrali z rąk Gagi Zalewskiej (zabrzańskiego koordynatora WOŚP) dyplom i podziękowanie za szczególną hojność i zaangażowanie. Obiecaliśmy też grać z Orkiestrą "do końca świata i o jeden dzień dłużej". Czekamy więc na przyszły rok i XIX Finał tej pięknej akcji charytatywnej.
Z podziękowaniami za wspólne granie i niezwykłą aktywność naszych uczniów.
fotofotofoto
Agata Wrońska