23.01.2022
Fernanda, Jan, Rajmunda, Rajmund, IIdefons, Maria, Klemens
KUCHNIA
Uczniowie naszej szkoły mają możliwość zakupu pysznych, zbilansowanych posiłków opracowanych przez Panią intendentkę. Z racji obowiązujących na terenie szkoły obostrzeń covid-19 i braku możliwości sprawdzania menu w świetlicy szkolnej, podajemy spis posiłków na dany tydzień na stronie szkoły w formie do pobrania w plikach poniżej.
aktualne menu: 2022.01.24 - 28
kucharka
Życzymy Smacznego ! :)
Kuchnia zastrzega sobie możliwość zmin w jadłospisie.
RebaSieciakiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoPCK - Gorączka Złota
Bezpieczne Wakacje