Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
09.08.2022
Klara, Roman, Rozyna, Ryszard, Jan, Roland, Klarysa
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
OSIĄGNIĘCIA
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Od momentu oddania szkoły, priorytetem stał się harmonijny rozwój dydaktyczny i sportowy jej uczniów. Stawiano na podnoszenie wyników nauczania poprzez stałe doskonalenie się kadry dydaktycznej. Przygotowywano uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, a w ostatnim czasie podnoszeno umiejętności uczniów, celem przygotowania ich do egzaminu klas szóstych. Jednocześnie doskonalono umiejętności ruchowe w różnych dyscyplinach sportu, w szczególności zaś w pływaniu i piłce koszykowej. Kadra trenerska zdobywała kolejne szlify zawodowe. Aktywnie pracując z uczniami uzyskiwano wysokie miejsca startując w zawodach, mistrzostwach i ligach sportowych.
Poniżej zapoznać się można z wybranymi osiągnięciami dydaktycznymi uczniów naszej szkoły.
lancuchlancuchlancuch
online: 1 użytkownik, dziś: 32 użytkowników
SieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2022 design by sid