Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.02.2023
Błażej, Joanna, Telimena, Oskar, Hipolit, Maksym, Stefan
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Wolontariat
Do Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w SP 1, należą uczniowie klas ósmych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne, kulturalne.
Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.
Mamy nadzieję, że uda Nam się zdziałać dużo dobrego. Mamy energię i zapał do pracy, ale żeby osiągnąć zamierzone cele potrzebujemy pomocy całej społeczności szkolnej. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie !
O wszystkich naszych zorganizowanych akcjach można przeczytać na naszej stronie szkolnej w zakładce "Aktualności" lub na szkolnym Facebooku.
W tym roku szkolnym udało nam się zorganizować:
  • Kasztany na wagę złota
  • I Ty możesz zostać św. Mikołajem
  • z okazji Dnia Nauczyciela - Pomagamy i rośniemy piękni jak kwiaty
  • Kartka urodzinowa dla Dawida
  • Kartka urodzinowa dla Bartka
  • Kartka świąteczna dla seniora
Koordynator wolontariatu - Agnieszka Gemander
online: 1 użytkownik, dziś: 58 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego PuchatkaMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid