Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
25.03.2023
Bolek, Cezaryna, Mariola, Wienczysław, Dyzma, Ireneusz, Lucja
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Wolontariat
Do Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w SP 1, należą uczniowie klas ósmych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne, kulturalne.
Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.
Mamy nadzieję, że uda Nam się zdziałać dużo dobrego. Mamy energię i zapał do pracy, ale żeby osiągnąć zamierzone cele potrzebujemy pomocy całej społeczności szkolnej. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie !
O wszystkich naszych zorganizowanych akcjach można przeczytać na naszej stronie szkolnej w zakładce "Aktualności" lub na szkolnym Facebooku.
W tym roku szkolnym udało nam się zorganizować:
  • Kasztany na wagę złota
  • I Ty możesz zostać św. Mikołajem
  • z okazji Dnia Nauczyciela - Pomagamy i rośniemy piękni jak kwiaty
  • Kartka urodzinowa dla Dawida
  • Kartka urodzinowa dla Bartka
  • Kartka świąteczna dla seniora
Koordynator wolontariatu - Agnieszka Gemander
online: 1 użytkownik, dziś: 63 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria PrzyszłościZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria Przyszłości
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid