23.01.2022
Fernanda, Jan, Rajmunda, Rajmund, IIdefons, Maria, Klemens
UCZNIOWIE - Wolontariat
W myśl nowego statutu od dnia 06. 12. 2017 r. działa w Szkole Podstawowej nr 1 Szkolny Klub Wolontariusza.
Na czele klubu stoi nauczyciel - koordynator wolontariatu mgr Gabriela Skolud.
Na czele każdej akcji jest przewodnicząca Szkolnego Samorzadu Ucziowskiego Natalia Skolud, vice Adam Wiśniowicz i członek Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Bajkiewicz (jest to Rada Wolontariatu).
Do klubu przystąpili: Julia Jamiołkowska, Maja Sieroń, Julia Zuber, Szymon Litwiak, Patryk Baczek.
Każdy z wolontariuszy zobowiązał się do przestrzegania Regualminu Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz sumiennego i bezinteresownego wykonywania powierzonych mu zadań.
WAŻNE ! Działania na rzecz wolontariatu mają wpływ na ocenę zachowania i będą odnotowane na świadectwie promocyjnym i świadectwie ukończnia szkoły.
Koordynator wolontariatu - Gabriela Skolud
POKAŻ REGULAMIN
HelplineRebaNakarm Głodne DzieckoPCK - Gorączka ZłotaOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetu
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko