14.08.2022
Alfred, Maksymilian, Selma, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst
RADA RODZICÓW
Nr konta : 97 1500 1139 1211 3004 7007 0000 (Kredyt Bank)

Skład Prezydium Rady Rodziców :

przewodnicząca : Anna Łępska

z-ca przewodniczącego : Iwona Zajączkowska

skarbnik / księgowa : Magdalena Murawska - Kmiecik

sekretarz : Daria Mazurek

Komisja Rewizyjna : Barbara Mytych oraz Anna Szewczyk
Wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019 / 2020 wynosi 60 zł ( jest to składka dobrowolna, jednorazowa płatna na konto Rady Rodziców, brak zniżki dla rodzeństwa ). Prosimy o wpłatę składki na konto do 30 października 2019 r.
Składki te przeznaczone są m.in. na pasowanie pierwszoklasisty, nagrody w konkursach, szkolne zabawy, mikołajki. Z każdej kwoty wpłaconej przez ucznia 35% wraca do klasy.
SieciakiKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościSieciakiKubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Bezpieczne Wakacje