Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2016 / 2017
  • Organizacja Kiermaszu Wypieków, dzięki którym zebrane zostały pieniążki na konkursy i imprezy Samorządowe. W tym roku Samorząd Uczniowski zebrał kwotę 1030 złotych.
  • Organizacja dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka 2016.
  • Przeprowadzenie wyborów na nauczyciela roku. kosa roku - p. Robert Jezuit, pomocna dłoń - p. Jolanta Simon, słoneczny uśmiech - p. Agata Wrońska. Nagrody zakupione i wykorzystane ze środków zebranych na kiermaszu wypieków.
  • Prowadzenie akcji Szczęśliwego Numerka.
  • Przygotowanie i poprowadzenie Dnia Anioła w szkole. Koncert i wybory najpiękniejszej rzeźby pt. "Anioły w ruchu". Zwycięzcami wśród klas I - III zostali: klasa p. M. Zelek (nagroda - bilety do kina dla całej klasy na dowolny seans), natomiast wśród klas IV - VI klasa 5 C (nagroda - wyjście na kręgle dla całej klasy), wyróżnienie dla klas 5 B i 6 B (paczki słodyczy dla klas), oraz nagroda indywidualna dla: K. Bieniek, A. Frelich i J. Balcerak (bilety do kina).
  • Zbiórka darów i pieniążków na 25 finale WOŚP - zebrano 3500 złotych.
online: 1 użytkownik, dziś: 59 użytkowników
HelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościHelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid