Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
26.09.2023
Cyprian, Justyna, Łucja, Euzebiusz, Łękomir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
KONTAKT Z ADMINISTRATOREM STRONY
ptaszek

Drogi Gościu, Rodzicu, Uczniu, Nauczycielu, dzięki powyższemu formularzowi możesz zostawić wiadomość administratorowi naszej strony. Jeżeli masz ciekawy pomysł, sugestię lub chcesz podzielić się opinią napisz. Strona szkolna ma udzielać informacji, pomagać i łączyć wszystkich użytkowników. Każdy więc pomysł będzie pomocny przy dalszym rozwoju i tworzeniu naszej strony.
Administrator strony udziela informacji tylko na temat strony internetowej, zapytania i informacje na temat pracy szkoły oraz zawartości dokumentów szkolnych proszę kierować do administracji szkolnej.

* - pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi

NICK *
EMAIL
TEMAT *
ADRESAT *
proszę wybrać adresata wiadomości
maxymalnie 5000 znaków
WPIS *
WPISZ KOD WERYFIKACJI *
odśwież wpisz kod
online: 2 użytkowników, dziś: 110 użytkowników
HelplineDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęHelplineDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj Polskę
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid