Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
SZEŚCIOLATKOWIE - Archiwum
rok: 2010 / 2011
Czarownice Z Łysej Góry
14 kwietnia wybraliśmy do Miejskiego Ośrodka Kultury na bajkę "Czarownice z Łysej Góry". Przedstawienie przygotowały panie z Klubu Twórczego Nauczyciela. Były piosenki, tańce i zaklęcia. Bawiliśmy się świetnie !
fotofotofotofoto
rok: 2010 / 2011
Sukces Dominiki
fotofoto 13 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego "Ulubiony wiersz Jana Brzechwy". Dominika Lubert zdobyła w tym konkursie III miejsce. Odebrała swoją nagrodę w Miejskiej Bibliotece Publicznej, która jest organizatorem wystawy pokonkursowej. Prace Tymka Czarnucha i Ali Barańskiej zostały również wyróżnione ekspozycją swoich prac.
Gratulujemy laureatom !
rok: 2010 / 2011
Wizyta W Domu Opieki
14 kwietnia wybraliśmy się z wizytą do Domu Opieki Społecznej przy ul. Jaskółczej. Złożyliśmy życzenia mieszkańcom domu oraz wręczyliśmy kartki wielkanocne. To była nasza kolejna wizyta w tym miejscu i sprawiła nam wiele radości. Mieszkańcy dziękowali nam, że pamiętaliśmy o nich w tym wyjątkowym świątecznym czasie.
rok: 2010 / 2011
Podróż Do Gazetolandii
W środę 13 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców "Podróż do Gazetolandii". Powitały nas szanty. Wcieliliśmy się się w role piratów. Śpiewaliśmy pirackie piosenki, wędrowaliśmy na tajemniczą wyspę, tropiliśmy zwierzęta. Wykonywaliśmy zadania zawarte w liście znalezionym w butelce. Spotkanie zakończyło się odnalezieniem skarbu - kufra pełnego złotych, czekoladowych dukatów. Bawiliśmy się doskonale !
rok: 2010 / 2011
foto W środę 13 kwietnia odbyły się warsztaty filcowania. Wspólnie z mamami wykonywałyśmy biżuterię : naszyjniki, kolczyki i broszki. Była to wspaniała okazja do spotkania i rozmowy.
rok: 2010 / 2011
Dzień Teatru
W piątek 18 marca wybraliśmy się na Dzień Teatru odbywający się w ramach Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka. Mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych przedstawień, m.in. "Jaka piękna jest Panama", "Kot w butach", "Boję się". Świetnie się bawiliśmy, bo bardzo lubimy teatr.
rok: 2010 / 2011
Sukces Oliwki !
fotofoto We wtorek 22 marca został rozstrzygnięty miejski konkurs "Okładka ulubionej książki" organizowany w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Oliwka Zielińska zdobyła nagrodę główną !
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
rok: 2010 / 2011
Podróż Do Bajkowej Krainy
W czwartek 3 marca przedszkolaki uczestniczyły w "Podróży do bajkowej krainy". Brały udział w wielu konkursach, które stanowiły kolejne etapy w dotarciu do wielkiego skarbu. Były tańce, zabawy i mnóstwo atrakcji. Wszyscy świetnie się bawili.
rok: 2010 / 2011
Spotkanie Walentynkowe
4 lutego odbyło się walentynkowe spotkanie babć i dziadków. Były wiersze, piosenki i zabawy. Były chwile radości i wzruszeń. Dziękuję wszystkim gościom bardzo gorąco. Mam nadzieję, że radość dzieci stała się również Państwa radością. A słowa : „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” będą mottem naszego spotkania.
rok: 2010 / 2011
Walentynki Dla Babci I Dziadka
Zapraszam Państwa na Walentynkowe spotkanie, które odbędzie się oczywiście 14 lutego o godzinie 10.30 w sali . Obiecujemy mnóstwo atrakcji i wzruszeń !
ZAPRASZAMY !
online: 1 użytkownik, dziś: 22 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego PuchatkaMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid