Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
26.09.2023
Cyprian, Justyna, Łucja, Euzebiusz, Łękomir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
SZEŚCIOLATKOWIE - Archiwum
rok: 2013 / 2014
Dzień Chłopca
1 października 2013 r. Dzisiaj w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopca. Taki prawdziwy, bo rodzice przygotowali poczęstunek i grała muzyka. Dziewczyny z paniami zaśpiewały Sto lat. Pani przygotowała sprawdziany, które każdy chłopak musiał zaliczyć, aby zostać "Chłopcem na medal". Najtrudniej było wypić "coś" z łyżeczki i później się uśmiechnąć. Daliśmy radę. W naszej grupie wszyscy jesteśmy na medal.
B. Durczyńska
rok: 2013 / 2014
Wycieczka Do Ogrodu Zoologicznego W Opolu
17 września 2013 r. Br ... br ... pada, pada, pada. Dzisiaj byliśmy na pierwszej, wspólnej wycieczce. Pojechaliśmy z klasą II B do Ogrodu Zoologicznego w Opolu. Pani wczoraj powiedziała, że jak będziemy grzeczni, to będziemy mieć słoneczną pogodę. Niestety, ktoś musiał narozrabiać. Może pani ... Ogród Zoologiczny jest pięknie położony i żyją w nim wspaniałe zwierzęta. Spotkaliśmy w nim żyrafy z długimi szyjami, skorpiony, które świeciły, pająki i inne takie stworki, na których widok dziewczyny piszczały. Mieliśmy okazję pogłaskać lamy i przez szybę przytulić się do malutkiej małpki. Okazało się, że w ZOO w Opolu urodziło się w tym roku wielu maluchów.
B. Durczyńska
rok: 2013 / 2014
Pierwszy Dzień W Szkole
Kochani przyjaciele ! 3 września 2013 r. po raz pierwszy byliśmy dzisiaj w szkole. Jest nas 24, 12 dziewcząt i 12 chłopców, no i oczywiście dwie panie. Dzisiaj było trochę strasznie ... Trzeba było zejść z kolan mamy i bawić się z innymi. Całe szczęście, że przy szkole jest piękny plac zabaw i panie obiecały, że będziemy tam chodzić. Okazało się, że będziemy mieć jeszcze jednego kolegę. Super, chłopcy górą! Jest nas już 25. Będzie weselej.
B. Durczyńska
rok: 2012 / 2013
Zajęcia Otwarte Na Basenie
W dniu 14. 06. 2013 odbyły się zajęcia otwarte na basenie. Mieliśmy okazję zaprezentować naszym rodzicom zdobyte przez nas umiejętności. Było się czym pochwalić ! W wodzie czujemy się jak rybki :)
fotofotofotofoto
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Wycieczka - Ochaby
W dniu 10 czerwca 2013 roku zerówka oraz klasa I D wyjechały na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji "Dream Park" w Ochabach. Zwiedziliśmy park miniatur oraz park dinozaurów. Świetnie bawiliśmy się na placu zabaw oraz w parku linowym. Podobały nam się akwaria z rybkami egzotycznymi. Jednak największą atrakcją było oceanarium prehistoryczne. Dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń. Wycieczka była wspaniała ! Nawet pogoda nam dopisała ! :)
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Dzień Rodziny
Dnia 29 czerwca 2013 odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Przybyli liczni goście. Były wierszyki, piosenki, żarty oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Przygotowaliśmy dla naszych kochanych rodziców piękne laurki i prezenty. Wszystko udało się super !!!
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Akcja Ekologiczna "Zamień Piec Na Kaloryfer"
W dniu 27 maja 2013 uczniowie klasy "0" wzięli udział w acji "Zamień Piec Na Kaloryfer", którą przeprowadziły przedstawicielki ZPEC Zabrze. Celem akcji jest kształtowanie postaw ekologicznych dzieci. W ramach spotkania odbyła się prelekcja na temat ekologii, zabawa ruchowa oraz konkurs plastyczny z nagrodami. Pierwsze miejsce zajęła Natalka Doligalska, a drugie - Dominik Jóźwiak. Dzieci otrzymały wspaniałe nagrody. Dużą atrakcją był wielki pluszowy kaloryfer oraz upominki, które otrzymało każde dziecko. Akcja wszystkim się podobała.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Wycieczka Do "Frajdy"
16 maja 2013 byliśmy na wycieczce w sali zabaw Frajda. Zamkowe konstrukcje pobudziły naszą wyobraźnię. Pokonywaliśmy korytarze z przeszkodami, mosty i kładki. Skakaliśmy w dużym dmuchańcu oraz zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach do basenu z kulkami. Bardzo nam się również podobały gry zręcznościowe. Bawiliśmy się wspaniale !
fotofotofotofoto
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Zebranie Rodziców Dzieci Klasy 0
Dnia 14 maja 2013 r. (wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie Rodziców uczniów klasy 0 z wychowawcą grupy. Serdecznie zapraszamy !
M. Hoffmann
rok: 2012 / 2013
Dzień Babci I Dziadka
Dnia 23 stycznia 2013 r. mieliśmy niecodziennych gości ! Zaprosiliśmy nasze kochane Babcie i naszych kochanych Dziadków. Z okazji ich święta przygotowaliśmy przedstawienie, recytowaliśmy wierszyki i śpiewaliśmy piosenki. Złożyliśmy naszym wspaniałym gościom życzenia, wręczyliśmy własnoręcznie zrobione prezenty, no i oczywiście mocno, mocno uściskaliśmy. Oklaskom nie było końca. Ach, jak my tych naszych Dziadków kochamy !
M. Hoffmann
online: 3 użytkowników, dziś: 109 użytkowników
HelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Szkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Szkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid