Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
ŚWIETLICA - Archiwum
rok: 2013
Bal Karnawałowy
Dnia 31 stycznia 2013 r. świetlica szkolna bawiła się na balu karnawałowym. Była nauka tańca ......... Dziękujemy Aniu. Były fanty, konkursy i trochę płaczu sportowego, bo się nie udało. Było również ciasto, które sami upiekliśmy poprzedniego dnia ....... biszkopt i marchewkowe. Były również wybory na królową i króla balu. Zapraszamy w przyszłym roku.
rok: 2013
Kółko Rękodzieła
Od września na terenie świetlicy rusza kółko rękodzieła, prowadzone przez Małgorzatę Borowka. Do udziału w zajęciach zapraszamy uczniów z klas 2 i 3, którzy wykazują zainteresowania plastyczne i chcą nauczyć nowych i ciekawych technik z zakresu rękodzieła. Program kółka dostępny w dokumentach świetlicy.
rok: 2013
Szkolny Klub Rowerowy (SKR)
Od września 2012 roku powstał na terenie SP 1 w Zabrzu Szkolny Klub Rowerowy (SKR). Opiekę nad członkami klubu sprawują Małgorzata Borowka i Barbara Durczyńska. Pierwszy rajd rowerowy odbędzie się w sobotę 22 września z okazji ostatniego dnia lata. Wszelkich informacje i zapisy u opiekunów SKR dostępnych w świetlicy szkolnej. Do udziału w rajdzie zapraszamy również rodziców rowerzystów :)
rok: 2013
UWAGA !!!
Upłynął termin dostarczania do świetlicy szkolnej zaświadczeń o zatrudnieniu rodziców. Uczniowie, których rodzice nie doniosą zaświadczeń do dnia 21 września zostaną skreśleni z listy, z powodu nie spełnienia kryterium przyjęcia dziecka, jak również zbyt licznych grup
M. Borowka, B. Durczyńska, G. Skolud
rok: 2012
Dzień Rodziny
Serdeczne podziękowania dla rodzin, które uczestniczyły w Dniu Rodziny 26.06.2012 pod hasłem Indiańska Wioska. Cieszymy się, że rodzice oraz dziadkowie znaleźli czas na wspólną twórczą zabawę z dziećmi. Zabawa okazała się bardzo owocna. Powstały nowe plemiona indiańskie, których członkowie noszą barwne stroje, makijaże oraz szeroki uśmiech na twarzy :) Wielkie dzięki za udział w zabawie !!!
rok: 2012
Dzień Indianina
Dzień Indianina na tyle spodobał się dzieciom, że przeciągnął się na cały tydzień :) Dzieci wykonywały pióropusze, budowały i malowały wigwamy, oglądały filmy o indianach, oraz uczestniczyły w próbach indiańskich. Żeby zdobyć piórko do pióropusza należało zaliczyć jakąś próbę. Jakie były próby ? próba szybkości - bieganie, próba zręczności - kozłowanie, próba ciszy - 15 minut bez mówienia, siedząc po turecku w kole, ufff bardzo trudne, ale prawie wszystkim się udało ;) Po zaliczeniu trzeciej próby dzieci otrzymywały złote, najcenniejsze pióra ;) Jak to wyglądało możecie zobaczyć w galerii.
rok: 2012
26.06.2012 Dzień Rodziny
26.06.2012 Dzień Rodziny godz. 16 - świetlica organizuje spotkanie integracyjne dla rodzin dzieci świetlicowych. Szczegóły spotkania zostaną umieszczone na zaproszeniach. W programie występ artystyczny oraz zabawy. Wszystkie rodziny gorąco zapraszamy :)
rok: 2012
19.06.2012 Dzień Indianina
19.06.2012 Dzień Indianina - świetlica szkolna planuje zbudować wioskę indiańską. Co nam z tego wyjdzie pokażemy w galerii zdjęć :)
rok: 2012
15. 06. 2012 Planowana Wycieczka Ze Środków Uzyskanych Z Kiermaszu Świątecznego
15. 06. 2012 odbędzie się kolejna wycieczka finansowana ze środków uzyskanych podczas kiermaszu świątecznego. Tym razem dzieci aktywnie uczestniczące w kółku plastycznym wezmą udział w warsztatach "poznawanie sztuki za pomocą zmysłów". Zajęcia odbędą się w Galerii Cafe Silesia w Zabrzu. Patronem wycieczki jest mgr M. Borowka opiekun koła plastycznego.
rok: 2012
Dzień Dziecka
06. 06. 2012 z okazji obchodów Dnia Dziecka dzieci ze świetlicy szkolnej uczestniczyły w grze terenowej o nazwie "Chatka Baby Jagi". Scenariusz gry został przygotowany przez mgr M. Borowka na podstawie bajki Braci Grimm "Jaś i Małgosia". W odegraniu gry pomogło jedenastu uczniów z klasy 6 C, którzy wcielili się w postacie z bajki i odegrali przygotowane role. Przed grupą ponad 30 dzieci wraz z prowadzącym nauczycielem stanęły poważne i śmieszne zadania do wykonania. Należało wykazać się sprytem, zgraniem oraz uczciwością, co nie zawsze było łatwe do wykonania.
online: 1 użytkownik, dziś: 30 użytkowników
HelplineOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid