Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Rzeźby Z Odpadów
Rzeźby z odpadów - prace uczniów - grudzień 2006 r.
W ramach lekcji techniki, omawiając treści nauczania związane z zagospodarowaniem odpadów, uczniowie klas piątych zaprojektowali i wykonali prace wytwórcze z materiałów odpadowych. Obok segregacji śmieci i ich recyklingu, spalania, składowania na wysypisku oraz utylizacji, wykonanie z odpadów elementów ozdobnych jest jednym ze sposobów zagospodarowania odpadów. Poniżej prezentujemy kilka wybranych prac. To tylko niektóre spośród dużej liczby pomysłów, które zrealizowali uczniowie.
zdjęcia (1 - 12) z 12, strona (1/1)
ocena : 4.6(oddano : 7 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 65 użytkowników
SieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj Polskę
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid