Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.09.2023
Geralda, Honoriusz, Wera, Grzegorz, Hieronim, Sofia, Wiktor
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wydarzenia W Klasie 1 A
Co słychać w I A ? Czas szybko płynie ... Dopiero zaczynaliśmy klasę pierwszą, a już minął pierwszy semestr ! Wiele się wydarzyło w tym czasie. Poznaliśmy się wzajemnie, poznaliśmy szkołę i naszą Panią. Wiemy, jak należy się zachować, aby było bezpiecznie, chętnie się uczymy. Ale szkoła to nie tylko nauka! Przeżyliśmy tu dużo ciekawych chwil i spotkało nas wiele atrakcji. Poznawaliśmy tajniki kina biorąc udział w zajęciach Akademii Filmowej w Multikinie, byliśmy na spektaklu teatralnym pt.: "Lokomotywa", świetnie bawiliśmy się na koncercie Majki Jeżowskiej, poznaliśmy dzikie zwierzęta podczas żywej lekcji przyrody, a także "złożyliśmy wizytę" w Kosmosie dzięki Planet Expres. Braliśmy udział w wielu ciekawych zajęciach, które wiele nas nauczyły oraz wykonywaliśmy ciekawe prace. Dużo wzruszeń dostarczył nam udział w szkolnych Jasełkach oraz nasza klasowa Wigilia. Przed nami drugi semestr i nowe wyzwania.
M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 16) z 22, strona (1/2)
ocena : 5.0(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 34 użytkowników
HelplineSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęHelplineSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj Polskę
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid