Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka Do Dream Parku W Ochabach
Dnia 13. 06. 2016 r. odbyła się nasza, długo wyczekiwana, wycieczka. Do "Dream Parku" w Ochabach dotarliśmy przed czasem. Cały park mieliśmy tylko dla siebie :-) Mogliśmy bez pośpiechu "przenosić się" między kontynentami i podziwiać perełki architektury z całego świata. Oczywiście były to pięknie wykonane miniatury. Pośród kwitnących krzewów porykiwały na nas dinozaury, machające potężnymi ogonami. Niesamowitą frajdą były zmagania w kuli sferycznej zanurzonej w wodzie oraz wyścigi rowerkami wodnymi napędzanymi siłą rąk. Ogromne emocje wzbudziła wizyta w Oceanarium Prehistorycznym, gdzie stanęliśmy oko w oko, m. in. z potężnym rekinem, a nawet przeżyliśmy jego wirtualny atak! Mocnymi nerwami wykazaliśmy się także podczas projekcji w kinie 6D. Nie mniejsze wrażenie zrobił na nas dom, stojący do góry nogami. Mogliśmy się przekonać, jak to jest chodzić po suficie. Była też wystawa żywych krokodyli, która wzbudziła jednak mieszane uczucia. Najwięcej czasu zajęła nam zabawa w "małpim gaju" oraz eurobungee, trampoliny, dmuchańce itp. atrakcje na placu zabaw.
W. Gniadek
zdjęcia (1 - 20) z 46, strona (1/3)
ocena : 4.9(oddano : 45 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 33 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciPoznaj PolskęSieciakiZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciPoznaj Polskę
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid