Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Zerówka - Wycieczka Do Ogrodu Zoologicznego W Opolu
17 września 2013 r. Br ... br ... pada, pada, pada. Dzisiaj byliśmy na pierwszej, wspólnej wycieczce. Pojechaliśmy z klasą II B do Ogrodu Zoologicznego w Opolu. Pani wczoraj powiedziała, że jak będziemy grzeczni, to będziemy mieć słoneczną pogodę. Niestety, ktoś musiał narozrabiać. Może pani ... Ogród Zoologiczny jest pięknie położony i żyją w nim wspaniałe zwierzęta. Spotkaliśmy w nim żyrafy z długimi szyjami, skorpiony, które świeciły, pająki i inne takie stworki, na których widok dziewczyny piszczały. Mieliśmy okazję pogłaskać lamy i przez szybę przytulić się do malutkiej małpki. Okazało się, że w ZOO w Opolu urodziło się w tym roku wielu maluchów.
B. Durczyńska
zdjęcia (1 - 23) z 23, strona (1/1)
ocena : 4.6(oddano : 18 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 63 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego PuchatkaMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid