Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Przedstawienie - Gwiazdkowa Rozmowa
16 stycznia gościliśmy w naszej klasie wspaniały teatr "Dim". Aktorzy prowadzili warsztaty lalkarskie. Dzieci poznawały różne sposoby budowania teatru. Bawiły się marionetkami, tańczyły i śpiewały. Wspólnie z aktorami tworzyliśmy dwa spektakle: bajkę kukiełkową oraz śpiewogrę krakowską. Zabawa była świetna ! Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się znowu.
E. Działo
zdjęcia (1 - 16) z 31, strona (1/2)
ocena : 4.6(oddano : 69 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 14 użytkowników
ErasmusMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościErasmusMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid