Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Mikołaj
W tym roku 6 grudnia nasi uczniowie świętowali bardzo aktywnie. Rano otrzymali prezenty od Świętego Mikołaja, a następnie wzięli udział w mikołajkowych zawodach sportowych, które odbyły się na sali gimnastycznej oraz na basenie. Młodsze dzieci z klas I-III udali się do sali zabaw "Urwis" w Rudzie Śląskiej.
Po wręczeniu prezentów i skonsumowaniu słodyczy uczniowie nabrali siły do zawodów sportowych. Na sali gimnastycznej pan Janusz Moralewicz zorganizował tor przeszkód, uczniowie mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami biegowymi i sprawnością ogólną. Natomiast na basenie nauczycielki wychowania fizycznego prowadziły zawody pływackie. Pomimo, że zawody nie trwały zbyt długo, wszyscy uczestnicy wrócili z pewnością do domów zmęczeni i pełni wrażeń.
Klasy młodsze natomiast z okazji Mikołaja udały się do sali zabaw w Rudzie Śląskiej. "Urwis" przywitał małych gości w świątecznym i radosnym nastroju. Dzieci bawiły się doskonale, szaleńczą zabawę zakończyło spotkanie z Mikołaje, który rozdał wszystkim prezenty. Dzieci obiecały, że poprawią swoje zachowanie, będą pilnymi uczniami i w związku z tym za rok Mikołaj na pewno nie zapomni o podarunkach dla milusińskich.
zdjęcia (1 - 12) z 12, strona (1/1)
ocena : 4.7(oddano : 3 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 65 użytkowników
Program dla szkółErasmusZachowaj trzeźwy umysłSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościProgram dla szkółErasmusZachowaj trzeźwy umysłSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid