Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
20.05.2024
Bazyli, Bernardyn, Krystyna, Aleksander, Anastazy, Asteriusz
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Klasa I D Na Koniach W Zbrosławicach
Dnia 19.06.2018 r. klasa I D pojechała do Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach, gdzie mieszkają wspaniałe konie, które wszystkich nas wprost zachwyciły. Kiedy zwiedzaliśmy stajnie, koniki spokojnie się z nami witały. Panie instruktorki opowiadały nam o ich życiu i zwyczajach, a my mogliśmy je pogłaskać. Potem duże i piękne konie "zgodziły się" nas przewieźć :-) Jazda wierzchem na koniu dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń, a potem jeszcze dwa koniki ciągnęły bryczkę, która woziła nas po stadninie.
Dobrze, że przywieźliśmy ze sobą dla koni dużo marchewek i jabłuszek, którymi one się chętnie częstowały. W ten sposób mogliśmy podziękować konikom za to, że były wobec nas tak cierpliwe. W Zbrosławicach kupiliśmy sobie drobne pamiątki i lody, a potem mogliśmy jeszcze galopować po trawie niczym rącze konie, grać w piłkę i odpocząć na kocu. Pobawiliśmy się też trochę na placu zabaw i trzeba było wracać. Jazda konna była fajna, aż chciałoby się to powtórzyć.
W. Gniadek
zdjęcia (1 - 20) z 77, strona (1/4)
ocena : 4.4(oddano : 14 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 39 użytkowników
ErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyErasmusNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid