Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Jasełka Klasowe 2 D
Dnia 18. 12. 2015 r. klasa 2 D zorganizowała "Jasełka" dla swoich Rodziców i krewnych. Od początku listopada trwały przygotowania do tego wyjątkowego spotkania. Najpierw zostały przydzielone role, rozdane teksty i ... ustalony termin na kiedy trzeba było się ich nauczyć :) Uczniowie samodzielnie wykonali zaproszenia na jasełka, by wręczyć je bliskim oraz kartki świateczne, które były prezentem dla przybyłych. Na próby wykorzystywano każdą wolną chwilę, tym bardziej, że oprócz tekstu jasełek trzba było nauczyć się także słów kolęd, niektórych nawet trzech zwrotek :) Wszystkie dzieci bardzo przyłożyły się do pracy. W dniu premiery, kiedy dekoracje już zawisły, a klasa wypełniła się po brzegi gośćmi, emocji i wzruszeń było sporo, a wspólny śpiew kolęd wprowdził nas w świateczny nastrój.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 56, strona (1/3)
ocena : 4.8(oddano : 16 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 33 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid