Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
24.04.2024
Bona, Horacja, Jerzy, Aleksy, Horacy, Aleksander, Erwin
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Mamy I Taty
2 czerwca zaprosiliśmy naszych rodziców na wyjątkowe spotkanie, podczas którego mogliśmy pokazać, czego nauczyliśmy się przez cały rok. Były wiersze, piosenki, układy teneczne oraz etiuda teatralna "Budujemy dom". Przeżyliśmy razem wzruszające chwile. Dziękujemy mamusiom i tatusiom za obecność.
zdjęcia (1 - 23) z 23, strona (1/1)
ocena : 1.7(oddano : 16 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 215 użytkowników
ErasmusNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaErasmusNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid