Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.04.2024
Ilona, Jerzy, Wojciech, Idzi, Adalbert, Gerard, Helena
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Dzień Eskimosa
Hu hu ha nasza zima zła ! Wreszcie spadł wyczekiwany i ulubiony przez dzieci śnieg !! Z tej okazji wychowawcy świetlicy szkolnej postanowili zorganizować dzieciom "Dzień Eskimosa". Na czym to polegało ? Na białym szaleństwie !! :) Były zawody drużynowe, przeciąganie liny, ringo, zjazdy na "dupolotach", śnieżne bitwy i budowle. Udowodniliśmy, że zimą można świetnie bawić się na dworze. Oczywiście wcześniej należało odpowiednio dostosować ubiór do śnieżnych zabaw. Dzień Eskimosa zakończyliśmy bardzo ciepło gawędząc przy stołach i pijąc herbatę z cytrynką.
    P.S.: Zabawy na śniegu wszystkim bardzo się podobały więc na pewno będziemy je powtarzać :)
zdjęcia (1 - 15) z 15, strona (1/1)
ocena : 4.5(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 220 użytkowników
HelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid