Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka Do Pizzerii "Dominium"
10 stycznia 2013 r. odbyła się już druga "świetlicowa" wycieczka. Tym razem wykorzystaliśmy zaproszenie pizzerii Dominium. Przyjemnie było podziwiać wyczyny pana, który w kilka chwil potrafił z malutkiej kuleczki ciasta wyczarować piękny XXL podkład do pizzy. Dziękujemy za poczęstunek i opiekę. Po napełnieniu brzuszków odwiedziliśmy jeszcze sklep zoologiczny. Trudno było podjąć decyzję, które ze zwierząt jest naj .... Cóż, trzeba będzie jeszcze tutaj wrócić.
zdjęcia (1 - 20) z 20, strona (1/1)
ocena : 4.0(oddano : 3 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 4 użytkowników, dziś: 28 użytkowników
ErasmusZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyErasmusZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid