Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Bal Pasiastych
Bal Pasiastych za nami. Zostaliśmy przyjaciółmi Basi. Bawiliśmy się świetnie. Uczyliśmy się piosenek dla Basi. Braliśmy udział w konkursach i zabawach. Przygotowywaliśmy pasiaste czapeczki. Był też słodki poczęstunek. Szkoda, że bal trwał tak krótko.
zdjęcia (1 - 20) z 39, strona (1/2)
ocena : 4.1(oddano : 18 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
basia_2010
online: 1 użytkownik, dziś: 59 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid