Maria, Marzena, Ryszard, Klaudiusz, Marcelin, Klet
Letnie Półkolonie 2019
plakat letnie półkolonie 2019
Zakończenie Roku Szkolnego
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu informuje, że dnia 19 czerwca 2019 r. ( środa ) odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018 / 2019 wg następującego harmonogramu :
  • klasy I - IV godz. 09.00
  • klasy V - VIII godz. 10.00
Serdcznie zapraszamy !
Zebranie Z Rodzicami Dzieci Zapisanych Do Klasy Pierwszej
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że dnia 11 czerwca 2019 r. o godzinie 17.30 w świetlicy szkolnej odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci, zapisanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2019 / 2020.
Zapraszamy !
Zwycięzca Konkursu Matematycznego
fotofoto Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu zorganizowała dla uczniów klas szóstych konkurs matematyczny pod nazwą "Mała Olimpiada Matematyczna". Do II etapu konkursu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali przynajmniej 75% możliwych do zdobycia punktów w I etapie konursu. O bardzo wysokim poziomie konkursu może świadczyć fakt, że wśród najlepszych matematyków naszego miasta uczęszczjących do klas szóstych, tylko 13 uczniów zabrzańskich szkół zakwalifikowało się do II etapu konkursu.
W finałowej trzynastce zabrzańskich szóstoklasistów znalazł się uczeń naszej szkoły z klasy 6 C Łukasz Lewandowski, który zdobył 1 miejsce w "Małej Olimpiadzie Matematycznej".
Gratulujemy Łukaszowi i życzymy Mu dalszych sukcesów !!!.
Gratulujemy !
M. Zelek
Kicaj Zdrowo - Ekologiczne Kicanie
Dnia 06 czerwca 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury Guido odbyła się XI Miejska Konferencja podsumowująca realizację Programu profilaktyczno - edukacyjnego "Jak żyć bezpiecznie i zdrowo we współczesnym świecie ?" - Ekologiczne kicanie. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy I B: Cyprian Kulig i Oskar Smusz.
K. Kuzaj - Murawska
Najpiękniejsza Laurka Na Dzień Mamy
Z okazji Dnia Matki, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs "Najpiękniejsza Laurka na Dzień Mamy". Wszystkie laurki były piękne! Pomimo trudu wybraliśmy zwycięzców.
  • Klasy 1-3 : I miejsce Zuzanna Teuerle 1 C, II miejsce Sebastian Nowak 1 C, III miejsce Kamil Piela 1 C
  • Wyróżnienia: Amelia Bajkiewicz 2 B, Szymon Skałbania 1 C, Jan Skronia 1 C, Hania Prusicka 2 B
  • Klasy 4-8 : I miejsca Natalia Gemander 4 D, II miejsce Patrycja Włóczek 4 D, III Małgorzata Poteralska 4 B
  • Wyróżnienia: Bartosz Harensen 6 A, Paweł Pyzik 4 A, Olivier Taraska 4 B, Zuzanna Hyla 4 D, Jakub Hajduk 4 C
Wszystkim serdecznie gratulujemy ! :)
K. Polok
Rozdanie Nagród
Dnia 12 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole apel porzadkowy dla klas IV - VIII, podczas którego wręczono nagrody i dyplomy uczniom reprezentującym szkołę w licznych konkursach z matematyki, fizyki , chemii oraz języka angielskiego. Jesteśmy dumni, że tak wielu uczniów może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami z tych przedmiotów. Ufamy, że za rok o tej porze uda się nam wyróżnić jeszcze większą rzeszę naszych wyjątkowych uczniów.
Gratulujemy!
E. Michalska - Krupa
Zaproszenie Na Spotkanie
zaproszenie na spotkanie