Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
ARCHIWUM 2018 - 2019
razem: 106 wiadomości
Letnie Półkolonie 2019
plakat letnie półkolonie 2019
Dyrekcja
Zakończenie Roku Szkolnego
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu informuje, że dnia 19 czerwca 2019 r. ( środa ) odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018 / 2019 wg następującego harmonogramu :
  • klasy I - IV godz. 09.00
  • klasy V - VIII godz. 10.00
Serdcznie zapraszamy !
Dyrekcja
Zebranie Z Rodzicami Dzieci Zapisanych Do Klasy Pierwszej
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że dnia 11 czerwca 2019 r. o godzinie 17.30 w świetlicy szkolnej odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci, zapisanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2019 / 2020.
Zapraszamy !
Dyrekcja
Zwycięzca Konkursu Matematycznego
fotofoto Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu zorganizowała dla uczniów klas szóstych konkurs matematyczny pod nazwą "Mała Olimpiada Matematyczna". Do II etapu konkursu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali przynajmniej 75% możliwych do zdobycia punktów w I etapie konursu. O bardzo wysokim poziomie konkursu może świadczyć fakt, że wśród najlepszych matematyków naszego miasta uczęszczjących do klas szóstych, tylko 13 uczniów zabrzańskich szkół zakwalifikowało się do II etapu konkursu.
W finałowej trzynastce zabrzańskich szóstoklasistów znalazł się uczeń naszej szkoły z klasy 6 C Łukasz Lewandowski, który zdobył 1 miejsce w "Małej Olimpiadzie Matematycznej".
Gratulujemy Łukaszowi i życzymy Mu dalszych sukcesów !!!.
Gratulujemy !
M. Zelek
Kicaj Zdrowo - Ekologiczne Kicanie
Dnia 06 czerwca 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury Guido odbyła się XI Miejska Konferencja podsumowująca realizację Programu profilaktyczno - edukacyjnego "Jak żyć bezpiecznie i zdrowo we współczesnym świecie ?" - Ekologiczne kicanie. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy I B: Cyprian Kulig i Oskar Smusz.
fotofotofotofoto
K. Kuzaj - Murawska
Najpiękniejsza Laurka Na Dzień Mamy
Z okazji Dnia Matki, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs "Najpiękniejsza Laurka na Dzień Mamy". Wszystkie laurki były piękne! Pomimo trudu wybraliśmy zwycięzców.
  • Klasy 1-3 : I miejsce Zuzanna Teuerle 1 C, II miejsce Sebastian Nowak 1 C, III miejsce Kamil Piela 1 C
  • Wyróżnienia: Amelia Bajkiewicz 2 B, Szymon Skałbania 1 C, Jan Skronia 1 C, Hania Prusicka 2 B
  • Klasy 4-8 : I miejsca Natalia Gemander 4 D, II miejsce Patrycja Włóczek 4 D, III Małgorzata Poteralska 4 B
  • Wyróżnienia: Bartosz Harensen 6 A, Paweł Pyzik 4 A, Olivier Taraska 4 B, Zuzanna Hyla 4 D, Jakub Hajduk 4 C
fotofotofotofoto
Wszystkim serdecznie gratulujemy ! :)
K. Polok
Rozdanie Nagród
Dnia 12 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole apel porzadkowy dla klas IV - VIII, podczas którego wręczono nagrody i dyplomy uczniom reprezentującym szkołę w licznych konkursach z matematyki, fizyki , chemii oraz języka angielskiego. Jesteśmy dumni, że tak wielu uczniów może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami z tych przedmiotów. Ufamy, że za rok o tej porze uda się nam wyróżnić jeszcze większą rzeszę naszych wyjątkowych uczniów.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
Gratulujemy!
E. Michalska - Krupa
Zaproszenie Na Spotkanie
zaproszenie na spotkanie
Dyrekcja
Tort Baby Jagi
Uczniowie klasy II B występowali podczas Festiwalu "O Tort Baby Jagi" w Miedźnej. Po pracowicie i ciekawie spędzonym dniu przyszła pora na ogłoszenie wyników. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę ! Byliśmy bardzo szczęśliwi. Okazało się, że to nie koniec radości. Po chwili usłyszeliśmy, że zdobyliśmy także Grand Prix festiwalu, czyli gigantyczny tort, którym częstowaliśmy wszystkich uczestników. Fragment ze statuetką Baby Jagi przywieźliśmy do szkoły :)
fotofotofotofoto
E. Działo
Przestrzeń Wyobraźni
W maju wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Festiwalu "Przestrzeń Wyobraźni". Zaproszenie było już dla nas ogromnym sukcesem, ponieważ jako jedyna grupa reprezentowaliśmy placówkę szkolną. Występowaliśmy we wspólnej kategorii wśród profesjonalnych teatrów z całej Polski. Przeżyliśmy wspaniałą przygodę, braliśmy udział w warsztatach i zabawach parateatralnych. Spotkało nas wielkie szczęście, ponieważ zdobyliśmy II miejsce !!! Warto wytrwale pracować, aby przeżywać tak piękne chwile :)
fotofotofotofoto
E. Działo
online: 1 użytkownik, dziś: 45 użytkowników
HelplineDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid