Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
26.09.2023
Cyprian, Justyna, Łucja, Euzebiusz, Łękomir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
SZEŚCIOLATKOWIE - Archiwum
rok: 2010 / 2011
Sukces W Konkursie Plastycznym !
Został rozstrzygnięty Miejski Konkurs Plastyczny "Stroik Bożonarodzeniowy" organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych nr 39. Nasze przedszkolaki zdobyły mnóstwo nagród. Oto wyniki :
  • I miejsce - Kinga Kędzierska, Dominika Lubert
  • II miejsce - Oliwia Kleszcz
  • III miejsce - Natalia Drapacz
  • wyróżnienia - Oliwia Zielińska, Maciek Janik, Szymon Janik
GRATULUJEMY !
rok: 2010 / 2011
21 stycznia odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Jaskółczej. Przedstawiliśmy pensjonariuszom domu wiersze, piosenki i tańce. Wręczyliśmy upominki. Było wiele radości i wzruszeń. Na pewno wkrótce tam wrócimy.
fotofotofotofoto
rok: 2010 / 2011
12 stycznia wybraliśmy się do Teatru Nowego na spektakl "Idziemy po skarb" opracowany na podstawie książki Janosha. Treścią bajki jest historia pięknej przyjaźni misia i tygryska i wypływająca z niej nauka: najwiekszym skarbem jest dom, do którego chce się wracać. Przedstawienie bardzo nam się podobało !
fotofotofoto
rok: 2010 / 2011
Przed świętami przygotowywaliśmy prace na miejski konkurs plastyczny "Stroik na Boże Narodzenie" organizowany przez Zespoł Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu. Czekamy na wyniki konkursu. Oto wybrane prace :
fotofotofotofotofoto
rok: 2010 / 2011
foto W grudniu przygotowaliśmy prace na szkolny konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa". Wykonaliśmy piękne prace. Nagrodzono troje dzieci : Kingę Kędzierską, Oliwię Kleszcz oraz Oliwię Zielińską.
Gratulujmy !
rok: 2010 / 2011
Bal Pasiastych za nami. Zostaliśmy przyjaciółmi Basi. Bawiliśmy się świetnie. Uczyliśmy się piosenek dla Basi. Braliśmy udział w konkursach i zabawach. Przygotowywaliśmy pasiaste czapeczki. Był też słodki poczęstunek. Szkoda, że bal trwał tak krótko. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
rok: 2010 / 2011
Dnia 8 grudnia w Zakątku Artystycznym Maciejki odbędzie się Bal Mikołajkowy oraz spotkanie z Mikołajem. Zapraszam serdecznie.
rok: 2010 / 2011
Zapraszam Państwa na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 10.00. W programie zajęć : wspólne kolędowanie, poczęstunek, wykonywanie bombek choinkowych i stroików świątecznych
rok: 2010 / 2011
W czwartek 25 listopada będziemy brać udział w „Balu Pasiastych”, który odbędzie się w Zakątku Artystycznym. Stajemy się w ten sposób członkami Klubu Przyjaciół Basi – tytułowej bohaterki książek Zofii Staneckiej. Relacja z balu wkrótce !
rok: 2010 / 2011
27 października wybraliśmy się do Miejskiego Ośrodka Kultury, aby obejrzeć bajkę muzyczną „Przygody Piotrusia Pana” w wykonaniu aktorów Teatru Prawdziwnego. Świetnie się bawiliśmy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
online: 1 użytkownik, dziś: 94 użytkowników
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid