Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
26.09.2023
Cyprian, Justyna, Łucja, Euzebiusz, Łękomir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
SZEŚCIOLATKOWIE - Aktualności
lady_news_anchor_mc
Dzień Dziewczyn
Dnia 08. 03. 2017 r. chłopcy nie zapomnieli o swoich koleżankach z grupy. Z okazji Dnia Kobiet przygotowali dla swoich koleżanek niespodziankę, uroczyście odśpiewali sto lat oraz wręczyli dziewczynkom kwiaty i upominki. Słodki poczęstunek, który przygotowali chłopcy oraz serdeczne życzenia długo zapadną dziewczynkom w pamięci. Chłopcy spisali się na medal, radość dziewczynek była ogromna.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
K. Doros
Walentynki
foto Dnia 14 lutego z okazji przypadających Walentynek wybraliśmy się do Sali zabaw AleGra. W Sali zabaw czekało na nas wiele atrakcji. Bawiliśmy się świetnie, było bardzo wesoło i sympatycznie. Po przyjeździe do szkoły czekały na nas słodkie lizaki serduszka. W tak miłej i słodkiej atmosferze wykonaliśmy walentynkowe laurki dla naszych bliskich.
K. Doros
Wyróżnienie W Konkursie Recytatorskim "Mój Ulubiony Wiersz J.Brzechwy"
foto Paweł Andrejkin zdobył wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim "Mój ulubiony wiersz J.Brzechwy"
K. Doros
Jasełka
Dnia 23 grudnia 2016 r. nadszedł czas naszego występu przed rodzicami. Po raz pierwszy, jako "Oddział Przedszkolny" przy Szkole Podstawowej nr 1 mogliśmy popisać się swoimi umiejętnościami. Aktorzy mieli piękne stroje i rekwizyty. Radosnym śpiewem kolęd wprowadziliśmy przybyłych na występ gości w magiczny czas świąt. Było pięknie; świątecznie i radośnie. Potem złożyliśmy sobie życzenia.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
Wesołych Świąt !
K. Doros
Mikołajki
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
K. Doros
Dzień Górnika
W związku z Dniem Górnika odwiedził nas Gość Specjalny. Był nim tato Krzysia – górnik. Podziwialiśmy Jego wspaniały mundur, czapkę z pióropuszem i szablę. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych historii związanych z pracą górnika, poznaliśmy znaczenie górniczych symboli. Mogliśmy dotknąć szpady i kordzika. Wreszcie rozróżniamy kolory górniczych pióropuszy. Zadawaliśmy mnóstwo pytań, na które uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec zajadaliśmy się przepysznymi ciasteczkami, które z tej okazji upiekła mama Krzysia, oczywiście przy jego pomocy.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
Było super !
K. Doros
Nasza Pierwsza Wizyta W Kinie
foto Dnia 10.11.2016 r. wraz z paniami udaliśmy się do Multikina na film pt "Bociany". Wyjazd był bardzo udany, wesoło bawiliśmy się podczas filmu. Był to bardzo miło spędzony czas, mamy nadzieję, że już w krótce powtórzymy wyjazd do Multikina.
K. Doros
Jesień Na Placu Zabaw
Jesień w tym roku jest wyjątkowo deszczowa, jednak gdy tylko zaświeci słoneczko wesoło spędzamy czas na szkolnym placu zabaw.
fotofotofotofoto
fotofoto
K. Doros
Jesień W Pełni
Jesień w pełni. Piękne kolorowe, jesienne liście posłużyły nam do wykonania pracy plastycznej. Wszystkie nasze prace ozdobią naszą klasę, w której miło spędzamy czas.
fotofotofotofoto
fotofoto
K. Doros
Sześciolatki Na Zajęciach
Witamy, to my przedszkolaki z oddziału przedszkolnego SP1 w Zabrzu. Od 1 września minęło już trochę czasu i zdążyliśmy w tym czasie zapoznać się wzajemnie, poznać nasze Panie oraz budynek szkoły. Jesteśmy wesołą 25 osobową grupą 6 latków. W szkole bardzo nam się podoba bawimy się, uczymy, chodzimy na spacery, uczymy się j. angielskiego oraz uczestniczymy w zajęciach pływania.
Nasz dzień rozpoczynamy zabawą, następnie jemy pyszne śniadanko po którym zawsze szorujemy nasze ząbki. Najedzeni przystępujemy do nauki, znamy już literkę o, a oraz m, poznaliśmy cyferkę 1 i 2. Po zajęciach dydaktycznych idziemy z naszą panią na spacer lub plac zabaw, gdy pogoda nam nie dopisuje gramy w gry planszowe, pani czyta nam bajki, śpiewamy piosenki oraz tańczymy.
K. Doros
online: 5 użytkowników, dziś: 114 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościMinisterstwo Edukacji i NaukiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid