Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
ŚWIETLICA - Archiwum
rok: 2011
Andrzejki
30.11.11 – tego dnia świetlica zamieniła się w salon wróżb. Odbyło się lanie z wosku, wróżenie z kart i inne wróżby. Wróżenie zostało poprzedzone zabawą muzyczną – karaoke. Uczniowie mogli pokazać swoje talenty wokalne, a przy tym za odwagę otrzymać słodki poczęstunek.
rok: 2011
"Ku Pamięci"
Akcja "Ku Pamięci" - uczniowie pod opieką wychowawcy przygotowali wiązanki na groby radzieckich jeńców wojennych. Wiązanki zostały wykonane z gałązek krzewów iglastych, wstążek i kwiatów z bibuły. Dzieci odwiedziły cmentarz w pobliskim lesie i złożyły wiązanki. Była to żywa lekcja ciszy i skupienia.
rok: 2011
Halloween
Na Sali gimnastycznej odbyły się zabawy z "czarownicą". W ramach zajęć uczniowie stworzyli przepis na przyjaźń oraz uczyli się współpracy, poprzez różne zabawy plastyczne, słowne i ruchowe.
online: 6 użytkowników, dziś: 29 użytkowników
SieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego PuchatkaSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęAkademia Bezpiecznego Puchatka
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid