Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
ŚWIETLICA - Archiwum
rok: 2013
Zakończenie Roku Szkolnego
W dniu 28 czerwca świetlica wybiera się do pizzerii na smakowite zakończenie roku. Prosimy rodziców, aby do środy włącznie potwierdzili udział dziecka w wycieczce do pizzerii. Składka na pizze wynosi 4 zł od dziecka. Również w środę zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu, w którym dzieci zbierały pieczątki za pomoc i dobre zachowanie w świetlicy. Będą nagrody niespodzianki ;)
rok: 2013
Czerwcowy Rajd Rowerowy
14 czerwca odbył się kolejny rajd rowerowy. Tym razem grupa najstarszych sympatyków Szkolnego Klubu Rowerowego pod opieką M. Borowka i B. Durczyńskiej uczestniczyła w Zabrzańskiej Masie Krytycznej. W pocie czoła i z uśmiechem na twarzy przejechaliśmy 25 km. Dziękujemy wszystkim za wytrwałość i zapraszamy na kolejne rajdy w dniach: 22 i 29 czerwca. Więcej informacji w świetlicy szkolnej.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
rok: 2013
Spotkanie Z Policjantem I Pogadanka Na Temat Bezpiecznego Uczestnictwa W Ruchu Drogowym
10 maja 2013 o godzinie 14 w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Rowerowego. Naszym gościem był aspirant Tomasz Michalec. Policjant przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali odblaskowe opaski i smycze, dzięki którym nasi rowerzyści będą widoczni na drodze. Panu aspirantowi dziękujemy za przybycie i prezenty. :)
fotofotofotofoto
rok: 2013
"Odjazdowy Bibliotekarz"
10 maja 2013 o godzinie 17.30 Szkolny Klub Rowerowy wyruszył na kolejny rajd. Tym razem uczestniczyliśmy w akcji "Odjazdowy bibliotekarz" organizowanej przy współpracy Zabrzańskiej Masy Krytycznej. Nasza 19 osobowa ekipa składająca się z 16 uczniów i 3 opiekunów dołączyła do prawie 200 osobowej grupy rowerzystów. Przejechaliśmy długą trasę urozmaiconą podjazdami i zjazdami po zabrzańskich ulicach. Chwilami było ciężko, chciało nam się pić .... ale mimo to o godzinie 20 szczęśliwi wróciliśmy pod szkołę skąd wyruszaliśmy. Jesteśmy dumni, że w szeregi Szkolnego Klubu Rowerowego wstąpiły najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Dziękujemy starszym uczniom za sprawny przejazd i pomoc w pilnowaniu i wspieraniu najmłodszych rowerzystów. Galeria zdjęć dostępna na stronie: zmk.slask.pl oraz na hwww.facebook.com.
rok: 2013
Spotkanie "Aktywnego Zabrza"
11 maja 2013 w godzinach 10.30 - 13.00 Szkolny Klub Rowerowy uczestniczył w drugim spotkaniu "Aktywnego Zabrza". Tym razem jeździliśmy w parku im. rotmistrza Witolda Pileckiego. Uczyliśmy się pokonywać trasę przygotowaną na wyścigi rowerowe zaplanowane na wrzesień. Ponadto odbył się konkurs jazda żółwiem. Zwycięzcy odbiorą swoje nagrody na kolejnych zajęciach "Aktywnego Zabrza", które odbędą się 26 maja. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne rajdy. Szczegółowych informacji udzielają M. Borowka i B. Durczyńska. Galeria dostępna na: www.facebook.com/aktywnezabrze.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
rok: 2013
Podziękowania Za Przygotowanie Kiermaszu Wielkanocnego
Świetlica dziękuje wszystkim dzieciom, które pomagały w przygotowaniu kiermaszu wielkanocnego. Ze sprzedaży produktów uzyskaliśmy kilkaset złotych. Wszystkie środki są przeznaczone na wycieczki dla dzieci oraz wyposażenie świetlicy.
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto
M. Borowka, B. Durczyńska, K. Mrozek, G. Skolud
rok: 2013
Szkolny Klub Rowerowy
26.04.2013 odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Rowerowego. Opiekunowie SKR przeprowadzili krótkie szkolenie z przepisów ruchu drogowego. Zaprezentowano plan najbliższych rajdów rowerowych. Zaproszono szkolnych rowerzystów do udziału w rajdzie rowerowym do parku Dubiela w Zabrzu w dniu 27.04.2013., tego dnia od godziny 10.45 do 13.45 Szkolny Klub Rowerowy w liczbie 12 uczestników i 3 opiekunów uczestniczył w pierwszym wiosennym rajdzie. Trasa rajdu obejmowała przejazd rowerem od ulicy Sportowej do Parku Dubiela w Zabrzu. Uczestniczyliśmy w zajęciach prowadzonych przez grupę instruktorów "Aktywne Zabrze". Z dumą możemy się pochwalić, iż byliśmy najliczniejszą grupą rowerzystów i jedyną zorganizowaną grupą szkolną. Młodsze dzieci doskonaliły swoje rowerowe umiejętności pod opieką mgr Barbary Durczyńskiej, mgr Anity Nikolin oraz instruktora mgr Wojciecha Wożniaka. Młodzież pod opieką mgr Małgorzaty Borowki i instruktora mgr Łukasza Pisiewicza uczyła się podjazdów oraz zjazdów ze stromych zboczy. Było to przygotowanie do szkolenia z MTB. Uczestnicy spisali się na medal !!! Cały SKR został wyróżniony za wzorową postawę i liczne przybycie. Ponadto Małgosia Staszkiewicz otrzymała indywidualną nagrodę za postawę, odwagę i dzielność. Więcej zdjęć za stronie www.aktywnezabrze.pl oraz na www.facebook.com
Już dziś zapraszam chętnych do udziału w kolejnych rajdach rowerowych :
  • 10 maja godzina 17.20 pod szkołą przejazd do placu Wolności - udział w Zabrzańskiej Masie Krytycznej
  • 11 maja kolejne zajęcia z "aktywnego Zabrza" , szczegóły wkrótce.

Informacji udzielają opiekunowie SKR Małgorzata Borowka i Barbara Durczyńska
fotofotofotofoto
Gratulujemy wszystkim naszym rowerzystom :)
M.Borowka, B. Durczyńska, A. Nikolin
rok: 2013
Konkurs Z Wycieczką
Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom przypominamy, że nadal trwa konkurs, w którym można zdobyć miejsce na kolejną wycieczkę. Wystarczy wykazać się sumiennością, koleżeństwem, kulturą osobistą, pomocą. Dokąd się wybieramy ... na razie nie zdradzimy, to .... niespodzianka :)
rok: 2013
Wycieczka Do Zoo W Chorzowie
18 marca 2013 "Wycieczka do Zoo w Chorzowie". Jakiś czas temu w świetlicy ogłoszono konkurs którego nagrodą była wycieczka do ZOO. Celem konkursu było wyróżnienie dzieci, które potrafią zachować się kulturalnie, pomagać innym, dbać o wygląd świetlicy itp. Wycieczka była sponsorowana z funduszy świetlicy szkolnej, uzbieranych podczas kiermaszu świątecznego. Jak było w Zoo i jakie zwierzaki spotkaliśmy można zobaczyć w galerii zdjęć :)
rok: 2013
Słodki Dzień Kobiet
W "Słodki Dzień Kobiet" chłopcy ze świetlicy szkolnej przygotowali dziewczętom słodką niespodziankę. Z okazji Dnia Kobiet podczas zajęć kulinarnych własnoręcznie upiekli kruche ciasteczka. Prezenty zostały ładnie zapakowane i wręczone dziewczynkom 8 marca. Niespodzianka smakowała wybornie :)
online: 1 użytkownik, dziś: 30 użytkowników
SieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocySieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Ogólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid