Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Segreguj Odpady
W czerwcu 2006 r. odbył się w naszej szkole konkurs "Segreguj odpady", przeznaczony dla uczniów klas IV- V. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej uczniów, i zachęcenie ich do segregacji śmieci, w swoim codziennym środowisku. Każda praca miała zachęcić innych do segregowania odpadów. Poniżej prezentujemy prace, które zostały uznane za najciekawsze.
zdjęcia (1 - 8) z 8, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 11 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 65 użytkowników
HelplineSieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciLaboratoria PrzyszłościHelplineSieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciLaboratoria Przyszłości
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid