Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Konkurs Wielkanocny
10 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie I Zabrzańskiego Konkursu Wielkanocnego. W ramach konkursu uczniowie mieli przygotować ozdobę wielkanocną, w jednej z trzech kategorii: pisanki, kartki świąteczne, stroik świąteczne. Nasi uczniowie przygotowali na konkurs kilka prac.
Podsumowanie konkursu odbyło się w Centrum Doradztwa Metodycznego. Największe uznanie spośród prac naszych uczniów wzbudziła praca Kasi Bieniek, która zajęła II miejsce. Poniżej zapraszamy do zapoznania się z pracami biorącymi udział w konkursie.
zdjęcia (1 - 9) z 9, strona (1/1)
ocena : 3.9(oddano : 8 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 3 użytkowników, dziś: 64 użytkowników
Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyPoznaj PolskęDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyPoznaj Polskę
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid