Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
17.04.2024
Aniceta, Klara, Rudolfin, Robert, Rudolf, Innocenty, Jakub
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Jesień W Jedynce
W zajęciach kółka plastycznego biorą udział uczniowie klas I-III. W czasie zajęć rozwijana jest wyobraźnia dzieci, wrażliwość na piękno, poczucie estetyki. Tematyka jest bliska dzieciom - okazjonalne święta, uroczystości, piękno przyrody ożywionej i nieożywionej. Stosowane są różnorodne techniki i formy pracy. Bardzo popularną techniką jest origami płaskie z koła.
   Uczestnicy koła chętnie biorą udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych, w których niejednokrotnie zajmowali czołowe miejsca. Poniżej możecie zobaczyć kilka prac.
zdjęcia (1 - 12) z 12, strona (1/1)
ocena : 4.5(oddano : 2 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 100 użytkowników
Program dla szkółZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyProgram dla szkółZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid