16.05.2022
Andrzej, Jędrzej, Małgorzata, Honorat, Nepomucen, Szymon
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Jesień W Jedynce
W zajęciach kółka plastycznego biorą udział uczniowie klas I-III. W czasie zajęć rozwijana jest wyobraźnia dzieci, wrażliwość na piękno, poczucie estetyki. Tematyka jest bliska dzieciom - okazjonalne święta, uroczystości, piękno przyrody ożywionej i nieożywionej. Stosowane są różnorodne techniki i formy pracy. Bardzo popularną techniką jest origami płaskie z koła.
   Uczestnicy koła chętnie biorą udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych, w których niejednokrotnie zajmowali czołowe miejsca. Poniżej możecie zobaczyć kilka prac.
zdjęcia (1 - 12) z 12, strona (1/1)
ocena : 4.5(oddano : 2 głosy)

Bezpieczne Wakacje