UCZNIOWIE - Nasze Prace - Ekorzeźby
W dniach od 21 do 27.04.2006 odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu ekologicznego "EKORZEŹBA" dla uczniów klas młodszych. Wszystkie prace wykonane były z materiałów odpadowych, były ciekawe i interesująco wykonane. Po ocenieniu prac wybrano najciekawsze z nich i nagrodzono. 09.05.2006 odbyło oficjalne przedstawienie wyników konkursu i rozdano dyplomy i nagrody zakupione z pieniędzy przekazanych przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Radzie Rodziców dziękujemy, a wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym GRATULUJEMY, mając jednocześnie nadzieję, że i w przyszłym roku wezmą oni udział w trzeciej już edycji konkursu.
zdjęcia (1 - 15) z 15, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 11 głosów)

Program dla szkółSieciakiErasmusOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęProgram dla szkółSieciakiErasmusOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj Polskę