Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
23.02.2024
Damian, Roman, Romana, Florentyn, Łazarz, Roma, Będzimir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
UCZNIOWIE - Nasze Prace - Ekorzeźby
W dniach od 21 do 27.04.2006 odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu ekologicznego "EKORZEŹBA" dla uczniów klas młodszych. Wszystkie prace wykonane były z materiałów odpadowych, były ciekawe i interesująco wykonane. Po ocenieniu prac wybrano najciekawsze z nich i nagrodzono. 09.05.2006 odbyło oficjalne przedstawienie wyników konkursu i rozdano dyplomy i nagrody zakupione z pieniędzy przekazanych przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Radzie Rodziców dziękujemy, a wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym GRATULUJEMY, mając jednocześnie nadzieję, że i w przyszłym roku wezmą oni udział w trzeciej już edycji konkursu.
zdjęcia (1 - 15) z 15, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 11 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 17 użytkowników
HelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid