16.05.2022
Andrzej, Jędrzej, Małgorzata, Honorat, Nepomucen, Szymon
UCZNIOWIE - Nasze Prace
W tym dziale znajdują się prace przygotowane przez uczniów, w czasie lekcji informatyki a także prace plastyczne wykonane w czasie lekcji plastyki. Prace te zostały podzielone na kilka kategorii tematycznych. W każdej kategorii znajduje się galeria przedstawiająca poszczególne prace.
dziewczynka
ekologiaekorzezbyjesien w jedynce
konkurs kola pckkonkurs wielkanocnyprace z masy solnej
prace z zywnosciprezentacje multimedialnerozne