Agnieszka, Amalia, Czech, Czesław, Czcibor, Jagna, Marcelina
JUBILEUSZ 40 LECIA SZKOŁY
Dnia21 lutego 2014 r. nasza szkoła obchodziła swój wyjątkowy Jubileusz 40-lecia swej działalności. To wyjątkowa placówka, która przez lata "wyuczyła" i wychowała już tysiące dzieci. Skoro święto było tak wyjątkowe to i cała oprawa stała na wysokim poziomie. W przededniach uroczystości odbyło się wiele imprez towarzyszących, wśród których znalazły się turnieje sportowe, pokaz judo, maraton 40 km w pływaniu, a równocześnie wielką parą szło przygotowanie spektaklu na spotkanie z zaproszonymi gośćmi. W dniu uroczystości o godz. 09.30 w Kościele Św. Krzyża odbyła się uroczysta msza święta w intencji żyjących i zmarłych uczniów i pracowników szkoły, w której obok uczniów, nauczycieli i pracowników wzięły udział zaproszeni goście wraz z władzami miasta. Po mszy wszyscy przeszli do szkoły gdzie wzięli udział w spektaklu przygotowanym przez naszych uczniów, a który w sposób humorystyczny, ale i pełny zadumy pokazał 40 lat naszej działalności. Po występach, które wycisnęły łzy wspomnień i wzruszenia zostały rozdane statuetki będące podziękowaniem dla przyjaciół szkoły za ich zaangażowanie dla naszej placówki. Po uroczystości zaposzeni goście wzięli udział w uroczystym obiedzie. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia na długo zostaną nam wszystkim w pamięci. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
J. Krokos
msza świętaakademia