Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
JUBILEUSZ 40 LECIA SZKOŁY
Dnia21 lutego 2014 r. nasza szkoła obchodziła swój wyjątkowy Jubileusz 40-lecia swej działalności. To wyjątkowa placówka, która przez lata "wyuczyła" i wychowała już tysiące dzieci. Skoro święto było tak wyjątkowe to i cała oprawa stała na wysokim poziomie. W przededniach uroczystości odbyło się wiele imprez towarzyszących, wśród których znalazły się turnieje sportowe, pokaz judo, maraton 40 km w pływaniu, a równocześnie wielką parą szło przygotowanie spektaklu na spotkanie z zaproszonymi gośćmi. W dniu uroczystości o godz. 09.30 w Kościele Św. Krzyża odbyła się uroczysta msza święta w intencji żyjących i zmarłych uczniów i pracowników szkoły, w której obok uczniów, nauczycieli i pracowników wzięły udział zaproszeni goście wraz z władzami miasta. Po mszy wszyscy przeszli do szkoły gdzie wzięli udział w spektaklu przygotowanym przez naszych uczniów, a który w sposób humorystyczny, ale i pełny zadumy pokazał 40 lat naszej działalności. Po występach, które wycisnęły łzy wspomnień i wzruszenia zostały rozdane statuetki będące podziękowaniem dla przyjaciół szkoły za ich zaangażowanie dla naszej placówki. Po uroczystości zaposzeni goście wzięli udział w uroczystym obiedzie. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia na długo zostaną nam wszystkim w pamięci. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
J. Krokos
msza świętaakademia
online: 2 użytkowników, dziś: 64 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyAkademia Bezpiecznego PuchatkaMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturySzkoła Bez PrzemocyAkademia Bezpiecznego Puchatka
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid