Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka "Indiańskie Zabawy"
3 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do indiańskiej wioski. Bawiliśmy się świetnie. Strzelaliśmy z łuku, rzucaliśmy do celu, przechodziliśmy przez tunel. Oglądaliśmy wigwamy, stroje i przedmioty użuwane przez indian. Wycieczkę zakończyła przejażdzka kolejką wąskotorową do Rud Raciborskich oraz zwiedzanie Pocysterskiego kompleksu klasztorno – parkowego. Była piękna pogoda. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.
zdjęcia (1 - 20) z 68, strona (1/4)
ocena : 4.6(oddano : 80 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 55 użytkowników
HelplineSieciakiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyHelplineSieciakiDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Wesprzyj Budowę Polskiego Sztucznego Serca
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid