Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Sześciolatkowie - Spotkanie Walentynkowe
14 lutego odbyło się walentynkowe spotkanie babć i dziadków. Były wiersze, piosenki i zabawy. Były chwile radości i wzruszeń. Dziękuję wszystkim gościom bardzo gorąco. Mam nadzieję, że radość dzieci stała się również Państwa radością. A słowa : „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” będą mottem naszego spotkania.
zdjęcia (1 - 10) z 10, strona (1/1)
ocena : 4.1(oddano : 22 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 33 użytkowników
HelplineSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęHelplineSieciakiMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj Polskę
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid