Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.03.2023
Amelia, Aniela, Dobromir, Leonard, Kwiryn, Kwiryna
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka Klasowa 2 A i 3 B
fotofotoWe wtorek 27 września 2022 klasy 2 A i 3 B udały się na wycieczkę klasową do Rud Raciborskich. Dzieci realizowały tam bardzo ciekawy i aktywny program pt. "Kolejarski fach". Podczas zajęć uczniowie mogli poznać od podszewki pracę kolejarza.
Zobaczyli jak wygląda kabina lokomotywy
• Sprawdzili jak działa zwrotnica
• Poznali proste sygnały kolejowe
• Zobaczyli jak wygląda warsztat na kolei, kuźnia i śląskie mieszkanie sprzed wielu lat.

Następnie wzięli udział w zawodach drezynowych na najlepszą drużynę parowozową. Najważniejszym punktem wycieczki była oczywiście przejazd pociągiem wąskotorowym.
Każde z dzieci otrzymało także gwizdek, tak niezbędny na kolei.
fotofotofotofotofotofoto
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 113, strona (1/6)
ocena : 5.0(oddano : 3 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 18 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj PolskęSieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuPoznaj Polskę
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid