Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Warsztaty Ceramiczne
Dzień Mamy zbliża sie szybkimi krokami, dlatego też w wielu klasach sporo się dzieje. Jedni uczą się wierszy i piosenek, drudzy przygotowują gazetki okolicznościowe, a kolejni wykonują podarunki dla mam. Także uczniowie klasy 2 D postanowili zachwycić swoje Mamy i ... podarować im własnoręcznie wykonany podarunek. By prace nie były zwykłą jedynie laurką, pani zaprosiła do klasy Panią Martę, która pokazała uczniom jak można wykonać niebalnalny prezent z gliny. Uczniowie z ochotą zabrali się do pracy i pod bacznym okiem Pani Marty zaczęły powstawać z gliny piękne pudełka w kształcie serca - na drobnostki przechowywane przez Mamy.
Każde z dzieci włożyło sporo pracy i serca w swoje dzieło, ale efekt końcowy będzie można zobaczyć dopiero po pokryciu pudełek szkliwem i wypaleniu w specjalnym piecu. Radości było co niemiara. Ciekawe jak nasze pudełeczka spodobają się Mamom ?
J. Krokos
zdjęcia (1 - 20) z 33, strona (1/2)
ocena : 4.3(oddano : 24 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 65 użytkowników
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez PrzemocyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSzkoła Bez Przemocy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid