Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.09.2023
Geralda, Honoriusz, Wera, Grzegorz, Hieronim, Sofia, Wiktor
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Warsztaty Świąteczne
W okresie przedświątecznym w kilku klasach młodszych odbyły się prowadzone przez Panią E. Działo warsztaty z malowania piaskiem. Uczniowie wykonywali świateczne obrazki zgodnie z podawaną instrukcją. Każdy samodzielnie, krok po kroku wypłeniał kształty kolorowym piaskiem, by na koniec zachwycić się wykonanym przez siebie obrazkiem. Każdy obrazek został pięknie opakowany w celofan i przyozdobiony wstążeczką i wiele z nich stały się zapewne wyjątkowym przezentem pod bożonarodzeniową choinką.
J. Krokos
zdjęcia (1 - 16) z 30, strona (1/2)
ocena : 4.3(oddano : 6 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 32 użytkowników
HelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria PrzyszłościHelplineMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoPoznaj PolskęLaboratoria Przyszłości
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid