Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
22.05.2024
Emil, Nelena, Roma, Helena, Wiesława, Jan, Julia, Rita
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Szkolna Wycieczka Do Twinpigs - 2018
Dnia 21.maja 2018 r. klasy 1 A i B oraz 2 A wybrały się na wycieczkę klasową do Żor - Miasteczka Westernowego "Twinpigs". Pogoda i humory dopisywały nam od samego rana.
Program wycieczki był bardzo bogaty, a ilość atrakcji nie pozwalała nam się nudzić. Po przyjeździe przydzielono nam przewodnika - prawdziwego kowboja, który przybliżył dzieciakom historię westernowego świata, zwyczajów mieszkańców na dzikim zachodzie oraz przeznaczenia np. dybów.
Po oprowadzeniu panie pozwoliły nam na zabawę w parku linowym, zabawę w strzelaniu z kuszy, chodzenia na szczudłach, dotknięcia prawdziwych zwierząt w mini ZOO oraz wiele innych zabaw ruchowych. Po naładowaniu się energią postanowiliśmy skorzystać z atrakcji stałych. Byliśmy wraz z paniami w: "tajemniczym podziemiu", kinie 5 D, "nawiedzonej sztolni". batyskafie. Jeździliśmy na: "karuzeli trapera", dżdżownicy czy karuzeli z beczkami. Mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwy pojedynek rewolwerowców oraz pokaz umiejetności kowbojskich. Smacznym przerywnikiem w dniu pełnym wrażeń był pyszny obiad w ... prawdziwym saloonie :) No i oczywiście mieliśmy okazję wydać kieszonkowe w sklepikach z pamiątkami. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu, by o wszystkim opowiedzieć Rodzicom.
J. Krokos , K. Doros, M. Hoffmann
zdjęcia (1 - 16) z 54, strona (1/4)
ocena : 3.4(oddano : 15 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 72 użytkowników
HelplineProgram dla szkółSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineProgram dla szkółSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid