Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Konkurs - Taniec Z Gwiazdami
15 lutego odbyła się szkolny edycja konkursu "Taniec z gwiazdami". Pomysłodawcami konkursu były Mirella Papciak i Żaneta Rolnik. Przy pomocy samorządu szkolnego zorganizowano eliminacje, z których wyłoniono sześć par tanecznych. Najlepiej zaprezentowały się następujące pary: I miejsce - Katarzyna Dzwonek i Paulina Staroń, II miejsce - Żaneta Rolnik i Karolina Oleksy, III miejsce - Patrycja Błoch i Patryk Pnioczyński. Gratulujemy !
W pozostałych parach wystąpili: Marta Mikuła i Ewelina Laprus, Ola Paszka i Ola Siemiatkowska oraz Natalia Gromowska i Martyna Seweryniak. W tej edycji konkursu nie dopisali niestety chłopcy. Jedynym wyjątkiem był Patryk Pnioczyński, który został specjalnie wyróżniony przez panią Bożenę Zubała, opiekunkę samorządu szkolnego.
zdjęcia (1 - 12) z 12, strona (1/1)
ocena : 5.0(oddano : 9 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 28 użytkowników
Ministerstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościMinisterstwo Edukacji i NaukiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Nakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocyLaboratoria Przyszłości
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid