Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
26.09.2023
Cyprian, Justyna, Łucja, Euzebiusz, Łękomir
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Wycieczka Do Zoo W Chorzowie
18 marca 2013 "Wycieczka do Zoo w Chorzowie". Jakiś czas temu w świetlicy ogłoszono konkurs którego nagrodą była wycieczka do ZOO. Celem konkursu było wyróżnienie dzieci, które potrafią zachować się kulturalnie, pomagać innym, dbać o wygląd świetlicy itp. Wycieczka była sponsorowana z funduszy świetlicy szkolnej, uzbieranych podczas kiermaszu świątecznego. Jak było w Zoo i jakie zwierzaki spotkaliśmy można zobaczyć poniżej :)
zdjęcia (1 - 23) z 23, strona (1/1)
ocena : 4.8(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 118 użytkowników
HelplineSieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiSzkoła Bez PrzemocyHelplineSieciakiZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiSzkoła Bez Przemocy
Pomagam - Fundacja TVN
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid