Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Bal Karnawałowy
Dnia 31 stycznia 2013 r. świetlica szkolna bawiła się na balu karnawałowym. Była nauka tańca ......... Dziękujemy Aniu. Były fanty, konkursy i trochę płaczu sportowego, bo się nie udało. Było również ciasto, które sami upiekliśmy poprzedniego dnia ....... biszkopt i marchewkowe. Były również wybory na królową i króla balu. Zapraszamy w przyszłym roku.
zdjęcia (1 - 20) z 27, strona (1/2)
ocena : 4.8(oddano : 4 głosy)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 56 użytkowników
HelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Szkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Szkoła Bez PrzemocyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Szlachetna Paczka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid