Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
03.10.2023
Bogumił, Gerard, Józefa, Teresa, Heliodor, Eustachy, Ewald
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Sprawdzian Kompetencji Szóstoklasistów
4 kwietnia odbył się sprawdzian kompetencji, przeznaczony dla uczniów kończących w tym roku szkołę podstawową. Mamy nadzieję, że wyniki testu będą bardzo dobre, i że każdemu uczniowi udało się potwierdzić swoją wiedzę nabytą w czasie sześciu lat nauki. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ze sprawdzianu. Informujemy jednocześnie, że zdjęcia zostały wykonane przed rozpoczęciem prac, tak aby nie przeszkadzać w czasie trwania sprawdzianu.
zdjęcia (1 - 9) z 9, strona (1/1)
ocena : 4.4(oddano : 7 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 36 użytkowników
SieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetuSieciakiNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Kubusiowi Przyjaciele NaturyDziecko W SieciOgólnopolska Koalicja Na Rzecz Bezpiecznego internetu
Bezpieczne Wakacje
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid