Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
31.05.2023
Aniela, Feliks, Kamila, Petronela, Bożysław, Ernest, Petroneliusz
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Jesienny Rajd Rowerowy Razem Z Aktywnym Zabrzem
05.10.2013 odbył się "Jesienny rajd rowerowy razem z Aktywnym Zabrzem". Tym razem pogoda nam dopisała. :) W blasku promieni słonecznych przejechaliśmy ok. 20 km. Znowu mieliśmy okazję przejechać kawałek niebieskiego szlaku rowerowego biegnącego wokół Zabrza. Braliśmy udział i zwyciężaliśmy w "wyścigu żółwi". Ponadto dzięki organizatorom wcinaliśmy pyszne grillowane kiełbasy. Tak więc dla każdego znalazło się coś dobrego :) Dziękujemy wszystkim rowerzystom za wspólne i radosne spędzenie soboty.
   Zapraszamy w piątek 11 września na Zabrzańską Masę Krytyczną, a 26 października na kolejny rajd - tym razem kierunek Chudów.
M. Borowka
zdjęcia (1 - 20) z 39, strona (1/2)
ocena : 4.1(oddano : 13 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 103 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłMinisterstwo Edukacji i NaukiNakarm Głodne DzieckoLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid