Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
08.06.2023
Ada, Celia, Medard, Maksym, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Pożegnanie Zerówki
21 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie z rodzicami kończące roczne przygotowanie przedszkolne. Dzieci prezentowały umiejętności, jakie nabyły podczas zajęć przedszkolnych oraz zajęć dodatkowych - rytmiki oraz języka angielskiego. Przedstawiły także etiudę teatralną "Chwytaj marzenia !". Wychowawca wręczył dzieciom dyplomy i prezenty oraz życzył słonecznych i bezpiecznych wakacji.
E. Działo
zdjęcia (1 - 15) z 15, strona (1/1)
ocena : 4.2(oddano : 78 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 22 użytkowników
Zachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego PuchatkaZachowaj trzeźwy umysłNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Dziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoAkademia Bezpiecznego Puchatka
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid