Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
30.09.2023
Geralda, Honoriusz, Wera, Grzegorz, Hieronim, Sofia, Wiktor
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Sześciolatki - Pierniki
Świąteczny nastał czas ... W związku z tym pora również na świąteczne pierniczki. Dzięki uprzejmości mamy Karinki oraz Adasia, które upiekły te smakowite ciasteczka, mieliśmy wiele radości ! Ozdabialiśmy pierniki różnymi słodkościami. Był lukier, różnego rodzaju posypki i inne smakołyki. Mniam, aż ślinka cieknie. Niestety, aby je zjeść musimy poczekać do Świąt. Z niecierpliwością czekamy na ten dzień !
G. Hoffmann
zdjęcia (1 - 19) z 19, strona (1/1)
ocena : 4.6(oddano : 48 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 1 użytkownik, dziś: 25 użytkowników
SieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez PrzemocySieciakiZachowaj trzeźwy umysłDziecko W SieciNakarm Głodne DzieckoSzkoła Bez Przemocy
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Zabrzu
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2004 - 2023 design by sid