Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
14.07.2024
Kamila, Kamil, Marceli, Bonawentura, Stella, Damian, Kosma
Witamy wszystkich serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu
GALERIE - Sześciolatkowie - Podróż Do Bajkowej Krainy
W czwartek 3 marca przedszkolaki uczestniczyły w "Podróży do bajkowej krainy". Brały udział w wielu konkursach, które stanowiły kolejne etapy w dotarciu do wielkiego skarbu. Były tańce, zabawy i mnóstwo atrakcji. Wszyscy świetnie się bawili.
zdjęcia (1 - 17) z 17, strona (1/1)
ocena : 4.3(oddano : 29 głosów)

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach i na stronie internetowej podlegają ochronie prawnej. Wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie (komercyjnej, medialnej, etc...) bez uprzedniej pisemnej zgody autora (administratora strony) jest przestępstwem.
online: 2 użytkowników, dziś: 70 użytkowników
HelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego PuchatkaHelplineZachowaj trzeźwy umysłKubusiowi Przyjaciele NaturyLaboratoria PrzyszłościAkademia Bezpiecznego Puchatka
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zgadzam się na przetwarzanie na stronie www.sp1zabrze.vot.pl moich danych osobowych.
powered by scms © 2008 - 2024 design by sid